Oferta pracy – Pracownik działu administracji

Firma Landtech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik działu administracji

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • ścisła współpraca z działem handlowym i księgowym
  • wsparcie administracyjne Zarządu i pozostałych działów w firmie
  • proste prace biurowe
  • nadawanie/odbiór korespondencji
  • tworzenie dokumentacji (zarządzanie umowami i przepływem dokumentów)
  • obsługa wewnętrznego systemu CRM

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę (w pełnym wymiarze czasu pracy)

Miejsce pracy: Piastów/Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: rekrutacja@landtech.com.pl

W tytule prosimy wpisać: Dział administracji” CV – Imię i  Nazwisko”.

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce Landtech, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Landtech Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie ul. Orzeszkowej 10. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych ani do państw trzecich. W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia. W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta ważna do dnia: 09.11.2018r.

Skontaktuj się z nami!Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt

Przejdź na stronę Kontakt i wypełnij formularz, zadzwoń pod numer 22 266 00 00 lub wyślij email biuro@landtech.com.pl

Kontakt