OFERTA PRACY – Pracownik działu administracji

Firma Landtech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik działu administracji

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • ścisła współpraca z działem handlowym i księgowym
  • wsparcie administracyjne Zarządu i pozostałych działów w firmie
  • proste prace biurowe
  • nadawanie/odbiór korespondencji
  • tworzenie dokumentacji (zarządzanie umowami i przepływem dokumentów)
  • obsługa wewnętrznego systemu CRM

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę (w pełnym wymiarze czasu pracy)

Miejsce pracy: Piastów/Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: rekrutacja@landtech.com.pl

W tytule prosimy wpisać: Pracownik działu administracji ” CV – Imię i  Nazwisko”.

W CV należy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Landtech Sp. z o.o. w Polsce, na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta ważna do 7.04.2018r.

Skontaktuj się z nami!Odpowiemy na wszelkie pytania

Kontakt

Przejdź na stronę Kontakt i wypełnij formularz, zadzwoń pod numer 22 266 00 00 lub wyślij email biuro@landtech.com.pl

Kontakt