OFERTA PRACY – Prawnik / Radca Prawny

Firma Landtech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Prawnik / Radca Prawny

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna działalności spółki
  • opracowanie i nadzór nad projektami umów, dokumentów, opinii prawnych i procedur
  • doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością organizacji; doradztwo w zakresie opiniowania warunków prawnych umów
  • reprezentowanie organizacji w postępowaniach sądowych, cywilnych i administracyjnych
  • bieżąca aktualizacja informacji o zmianach w prawie oraz informowanie Kadry Zarządzającej o nowych przepisach
  • wsparcie prawne pracowników organizacji

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT lub telekomunikacja
  • umiejętności samodzielnego tworzenia dokumentów prawniczych
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, prawa handlowego, telekomunikacyjnego oraz cywilnego
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobrą organizacje pracy własnej, zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • biuro w dogodnej lokalizacji
  • przyjazną atmosferę pracy i niekorporacyjne relacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: rekrutacja@landtech.com.pl

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce Landtech, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Landtech Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie ul. Orzeszkowej 10. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne dla ww. celów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta ważna do 17.04.2018r.