Oferta pracy: Koordynator Projektów

Zakres obowiązków:

    • planowanie i ustalanie harmonogramu zadań
    • zarządzanie komunikacją w grupie
    • zarządzanie budżetem oraz ryzykiem
    • zarządzanie ekipami technicznymi
    • utrzymywanie ciągłego kontaktu z klientami i informowanie ich o postępach prac
    • odpowiedzialność  za podział obowiązków

Wymagania:

    • doskonała komunikacja z interesariuszami projektu – w tym zdolności argumentacji, negocjacji, perswazji
    • samodzielność działania
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • dobra znajomość MS Office
    • język angielski na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe umiejętności:

    • wykształcenie techniczne
    • praktyczna umiejętność prowadzenia projektów
    • mile widziane –  znajomość PMI, PRINCE i innych uznanych metodyk
    • znajomość zagadnień z zakresu projektowania sieci przewodowych i bezprzewodowych

Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
    • pracę w szybko rozwijającej się polskiej firmie
    • prywatna opieka medyczna
    • nauka języka angielskiego

Miejsce pracy:
Piastów

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@landtech.com.pl

W tytule prosimy wpisać: Koordynator Projektów ” CV – Imię i  Nazwisko”.

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce Landtech, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Landtech Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie ul. Siemiradzkiego 25. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych ani do państw trzecich. W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia. W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydata

Oferta ważna do: 1.02.2020r.