Oferta pracy – Technik / Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik / Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN oraz GSM
  • montaż masztów, anten sieci bezprzewodowych oraz GSM
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług

Wymagania:

  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • mile widziana znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.
  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości  (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B mile widziane

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze
  • prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy: Piastów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: rekrutacja@landtech.com.pl

W tytule prosimy wpisać:  „Technik / Serwisant sieci telekomunikacyjnych” CV – Imię i  Nazwisko”.

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce Landtech, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Landtech Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie ul. Siemiradzkiego 25. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych ani do państw trzecich. W związku z przetwarzaniem danych osobowych kandydatom do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia. W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak podania danych może skutkować nie wzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta ważna do: 12.07.2019r. Przedłożona do: 12.10.2019r.