O nas

Kim jesteśmy?

Firmą, której szukasz!

 

Skoro znalazłeś się na naszej stronie – znaczy, że potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu, który prowadzisz.

Szybkich

 

Stabilnych

 

Niezawodnych

 

Bezpiecznych

 

Najlepiej takich, które połączą Twoje oczekiwania z dostępnymi możliwościami technicznymi, także autorskiego projektu. Jako niezależny operator posiadający własną sieć światłowodową oraz łącza radiowe na terenie całego kraju – jesteśmy w stanie zapewnić Ci dostęp do Internetu oraz transmisję danych w najwyższym standardzie rynkowym.

My, Landtech. Twój partner w biznesie.

Nasze wartości

Być wiarygodnym. Dlatego u podstaw naszej firmy leżą dwa zobowiązania.

#1 wobec naszych pracowników

Jako założyciele i liderzy firmy Landtech jesteśmy odpowiedzialni za nadawanie kierunków i nieustanny rozwój organizacji. Naszym dążeniem jest docieranie do Klientów w kraju i za granicą z coraz bardziej zaawansowanymi produktami i usługami, opartymi o niezawodne rozwiązania – w tym rozwiązania marki własnej. Zależy nam również na dalszym tworzeniu miejsca pracy łączącego kompetencje, zaangażowanie i przyjazne relacje wszystkich pracowników i współpracowników firmy. Naszą domeną jest odwaga – ponieważ wytrwale realizujemy to, w co wierzymy.

#2 wobec naszych Klientów

Rozumieć Klienta

Jego biznes, sytuację rynkową i wewnętrzną.  Projektować rozwiązania, których potrzebuje, aby stabilnie prowadzić firmę dziś i bezpiecznie rozwijać ją jutro.

Dostarczać dobre produkty

Oferować jakość – nie tylko cenę.

Rozwijać, udoskonalać i poszerzać istniejące rozwiązania oraz tworzyć innowacyjne usługi własne.

Brać odpowiedzialność

Być dostępnym każdego dnia, przez cały okres współpracy – zapewniać komfort, jakie daje bezpieczeństwo i jakość dobrze nadzorowanej sieci.

Kariera

Jesteśmy przyjazną, rodzinną firmą. Dlatego ufamy naszym pracownikom tak samo, jak ufamy naszym klientom.

Konkretna ścieżka kariery. Jasno określone etapy rozwoju i wymagania do kolejnych awansów. Wewnętrzne staże, szkolenia i programy rozwojowe. 

Co o nas mówią?

Referencje

Realizacje w ramach działu Streamteam Live tv

Naszych zadowolonych klientów wciąż przybywa.

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane firmy, z którymi współpracujemy.