Co możemy dla Ciebie zrobić

Oferujemy zaawansowane technologie – ale naszym sukcesem jest nie tylko technologia, ale to, JAK ją wdrażamy.

Nasi Klienci wybierają nas z uwagi na

SZYBKOŚĆ

Szybki internet to nie tylko przepustowość łącza – to także czas realizacji zlecenia. Minimum administracji sprawia, że nasi technicy działają błyskawicznie, nierzadko w równoległych zespołach i rozproszonych lokalizacjach. U nas czas idzie w parze z jakością: pracujemy sprawnie, starannie i maksymalnie bezbłędnie.

ELASTYCZNOŚĆ

Rozwiązania, które stosujemy opracowywane są indywidualnie, a wdrożenia odbywają się przy osobistym nadzorze naszych ekspertów, gotowych na sytuacje nietypowe. Jesteśmy przygotowani zarówno na standardowe projekty jak i złożone realizacje – wymagające zaawansowanych narzędzi, wykwalifikowanych zespołów i specjalistycznych uprawnień.

ZASIĘG

Posiadamy sprzęt, zaplecze samochodowe oraz mobilne ekipy instalatorów gotowe do podjęcia zlecenia w każdym miejscu Polski. Docieramy do lokalizacji, w których dostęp do internetu pozostawał marzeniem. Zapewniamy adekwatną do warunków infrastrukturę – od radiolinii po światłowody – serwisujemy ją i całodobowo dbamy o jej działanie.

Wybrane realizacje

Wydawałoby się, że naszych Klientów różni wszystko: branża, rozmiar firmy, czy model prowadzenia biznesu. Jest jednak coś, co ich łączy: to świadomość, że aby skutecznie prowadzić swój biznes potrzebują odpowiednich technologii. Doradztwa. Autorskich rozwiązań. Skutecznej realizacji. Serwisu dającego poczucie bezpieczeństwa.

Przychodnia Solec
Oxylion S.A.
Kamis S.A.